14. 09. 2020 - 12:14
POSTIGNUT GOL SEZONE: Ovakvo nešto se rijetko da vidjeti, u...
907
POSTIGNUT GOL SEZONE: Ovakvo nešto se rijetko da vidjeti, u zraku oduševio pokretima

Ekipa Bresta savladala je Dijon u susretu 3. kola francuske Ligue 1

0

Ekipa Bresta postigla je definitivno njljepši i najatraktivniji gol u 2020. godini.

Brest je savladao Dijon rezultatom 2:0 u gostima, trećeg kola Francuske lige 1, pred sami kraj prvog poluvremena, u 42. minuti Brest je došao do prednosti nad Dijonom, te u petoj minuti sudijske nadoknade pokupili su svoja tri boda, te postigli jedan od najljepših golova u ovoj godini.

Naime, nakon centaršuta Perrauda s lijeve strane Cardona je fantastično pogodio iz voleja, a u jednom trenutku izgledalo je kao da se zaustavio u zraku i doslovno ispalio loptu iz desne noge. Napravio je fantastične pokrete i pokazao nevjerovatnu koordinaciju, a lopta u mreži bila je samo šlag na tortu.

Bez sumnje ova lopta je završila u golu protivnika, a golman je ostao nemoćan da bilo šta uradi.