Sevilja je slavila nad Mančester junajtedom sa 2:1 poslije preokreta i tako se plasirala u finale Lige Evrope.
Mnogo se pričalo o svađi između igrača Junajteda, o novom penalu Bruna Fernandeša (Penaldeša), ali posebnu pažnju svjetska fudbalska javnost obratila je na Harija Megvajera.
Najskuplji štoper na svijetu ponovo je dokazao da ne bi trebalo da vrijedi baš toliko novca, a pritom je postao hit na društvenim mrežama.
Sa njim se "sprdaju" pošto je u jednom momentu "izmislio" igranje odbrane bez gledanja. Nešto slično kao kada Kristijano Ronaldo, Ronaldinjo i slični dodaju loptu, a glavu okrenu na drugu stranu, samo što ovo Megvajerovo baš ne bi moralo da se radi.
Posebno ne u polufinalu Lige Evrope.
Maguire ???? pic.twitter.com/9WLM1yo5lS
— Troll Football (@TrollFootball) August 16, 2020
Izgleda da je prošao još gore nego onda kada su se svi šalili sa njim poslije driblinga Sejdube Sume u Humskoj...
Sport.ba/Espreso