12. 08. 2020 - 12:46
Feđa Dudić nakon utakmice: 'Ni sam ne znam kako smo uzeli bod'
907

0

Široki Brijeg i Velež odigrali su 2:2 u odličnoj utakmici 3. kola Premijer lige BiH igranoj na Pecari.

Bodom su zadovoljniji gosti s obzirom da su gubili 2:0. No, treneri momčadi nisu bili baš zadovoljni u konačnici.

screenshot-8

"Ne znamo ni mi kako smo uzeli bod", počinje trener Veleža Feđa Dudić te nastavlja:

"Nakon 2:0 u prvom poluvremenu i sramne igre, počevši od mene koji sam totalno promašio s formacijom jer sam pogrešne igrače stavio da počnu utakmicu. Sve što pripremali i pravili kako igrati i stajati u defanzivnom bloku – ništa nismo uradili. I Bog nas je pogledao da dadnemo gol u 45. minuti. Da je Široki otišao na poluvrijeme s 2:0, vjerojatno bi bila gotova utakmica. Dali smo gol u najbolje moguće vrijeme. U drugom poluvremenu smo napravili izmjene i promijenili smo formaciju, evidentno je da smo bili bolji u posjedu, imali smo bolju inicijativu, ali opet nam je protivnik poklonio penal. Kad sve uzmem u obzir moram biti prezadovoljan rezultatom", zaključio je Dudić na konferenciji za novinare po završetku utakmice.