KAKVA MAJSTORIJA: Rebić suludim driblingom, slomio suparnika
907

0

Za domaći sastav Vatreni je igrao do 61. minute, prenosi Net.hr.

U prvom susretu 36. kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan i Atalanta su na San Siru odigrali 1-1. Domaćin je poveo u 14. minuti sjajnim golom Hakana Calhanoglua iz slobodnog udarca iskosa.

Atalanta je mogla izjednačiti 12 minuta kasnije, no Ruslan Malinovskiy nije iskoristio jedanaesterac. Njegov udarac s bijele tačke sjajno je obranio Gianluigi Donnarumma.

Ipak, u 34. minuti momčad iz Bergama je izjednačila, a pogodak je postigao Duvan Zapata. Milan je u 73. minuti ponovo mogao do prednosti, ali je udarac Rafaela Leaoa završio u okviru gola.

Za domaći sastav je do 61. minute igrao Ante Rebić, m a oduševio je ovim potezom:

Mario Pašalić je na suprotnoj strani ušao u igru u 69. minuti, dok je Boško Šutalo zaigrao za goste od starta drugog dijela.