SVI ZGROŽENI ZBOG ODVRATNOG POTEZA RONALDA: Zbog ovog se svima...
907
SVI ZGROŽENI ZBOG ODVRATNOG POTEZA RONALDA: Zbog ovog se svima zgadio

0

Cristiano Ronaldo na utakmici Sassuolo – Juventus (3:3) u 33. kolu Serie A iskazao se samo po lošem.

U 60. minuti, pri rezultatu 3:2 za domaće, promašio j veliku priliku sa samo pet metara, a onda bijes zbog toga iskalio na suparničkom kapitenu Francescu Magnanelliju.

Prvo je neoprezno išao na loptu kojoj je bio bliži protivnički igrač i tako ga faulirao, a zatim ga i snažno zgazio dok je ležao na podu.

Sudija Paolo Valeri nije se usudio Ronalda kazniti crvenim kartonom, dao mu je tek žuti.

Cristiano falla una ocasión clarísima, pierde los nervios y hace una entrada criminal

Partido gris del portugués que después de fallar una ocasión de las que él no fallaba nunca realizó esta brutal entrada un minuto después. El árbitro solo le sacó amarilla.