15. 07. 2020 - 19:25
NEUVJERLJIVA IGRA BH. PRVAKA Dupovac spasio Sarajevo poraza,...
907
NEUVJERLJIVA IGRA BH. PRVAKA Dupovac spasio Sarajevo poraza, majstorije Husejinovića obilježile meč

PRIJATELJSKI MEČ

0

Nogometaši Sarajeva i Slobode danas su u Butmiru odigrali prijateljsku utakmicu, a rezultat je bio 1:1.

Sloboda je u vodstvo došla vrlo lijepim pogotkom Saida Husejinovića, inače bivšeg igrača Bordo tima, u 30. minuti.

Ekipa Vinka Marinovića je nakon primljenog gola krenula u ofanzivu, ali do poluvremena nije bilo promjene rezultata.

Sarajevo je u drugo poluvrijeme krenulo u istom sastavu, dok je Sloboda na teren istrčala s novom ekipom.

dupovac

U posljednjim trenucima meča Amer Dupovac je spasio Sarajevo poraza golom glavom nakon nespretne intervencije golmana Tuzlaka.