907
SUAREZ SAČUVAO SAN O TITULI Barselona jedva preživjela gradskog rivala, crvenilo se u Španiji! (VIDEO)

0

35. kolo La Lige

Fudbaleri Barselone pobedili su u gradskom derbiju ekipu Espanjola minimalnim rezultatom na "Kamp Nou".

Utakmica je obilovala tenzijom, a Barselona je bila pod moranjem da pobijedi pošto je zaostajala 4 boda za vodećim Realom!

Katalonci su smanjili bodovnu prednost Reala na svega jedan bod, a najzaslužniji je bio Luis Suarez!

Velika borba je viđena, a dvojica igrača su isključena, prvo fudbaler Barselone Ansu Fati u 50. minutu nakon što je ušao u igru četiri minuta ranije!

Potom i fudbaler Espanjola Pol Lozano u 53. minutu. Deluje  da je Pike malo odglumio težinu ovog faula, a glavni sudija je nasjeo!

Prava drama se dogodila u svega šest minuta, gol odluke je postigao Luis Suarez u 56. minutu!

Urugvajac je iskoristio odbitak nakon šuta Mesija, te je lako savladao golmana gostiju!

Do kraja utakmice je viđen žestok fudbal, Setjen je izvukao iz igre Grizmana i uveo Vidala kako bi pojačao odbranu, to je isto uradio sa Suarezom i Bretvejtom, kao i sa Rakitićem i Arauhom!

U preostalim utakmicama La Lige, Hetafe je poražen na domaćem terenu od Viljareala 3:1, crveni karton su dobili Njom i Ibora zbog nasilničkog ponašanja u sedmom minutu nadoknade u drugom poluvremenu!

Real Betis je pobijedio Osasunu veoma ubedljivo, rezultatom 3:0!

Barselona jedva preživela gradskog rivala, crvenilo se u Španiji! (VIDEO)

AUTOR: alo.rs/M.D. DATUM I VREME: 08.07.2020. 23:59 35. kolo La Lige Luis Suarez, Foto: EPA-EFE/ALBERTO ESTEVEZ Fudbaleri Barselone pobedili su u gradskom derbiju ekipu Espanjola minimalnim rezultatom na "Kamp Nou". Utakmica je obilovala tenzijom, a Barselona je bila pod moranjem da pobedi pošto je zaostajala 4 boda za vodećim Realom!