Ibrahimović: Ja sam predsjednik, igrač i trener i tu postoji...
907
Ibrahimović: Ja sam predsjednik, igrač i trener i tu postoji samo jedan problem

0

Milan je pobijedio Juventus 4:2 preokretom u 31. kolu Serie A nakon što su gosti u 53. minuti vodili 2:0 golovima Adriena Rabiota i Cristiana Ronalda.

Od 62. do 67. uslijedio je preokret, pogađali su Zlatan Ibrahimović, Franck Kessié i Rafael Leao da bi Ante Rebić u 80. potvrdio veliku pobjedu Rossonera na San Siru.

zlatan

Poslije utakmice najkreativniji u izjavama je bio Ibrahimović koji je u 62. pogodio iz penala da bi četiri minute zatim asistirao Kessieju za izjednačenje.

"Da sam u Milanu od prvoga dana sezone..."

"Star sam, to nije tajna! Godine su samo broj. Dobro radim, postižem dobar balans u svemu i danas sam igrao više nego u zadnjoj utakmici. Osjećam se dobro i da budem iskren, pokušavam pomoći momčadi na sve načine", rekao je za DAZN 38-godišnjak koji se oporavio od ozljede.