Gol Tatara dovoljan za trijumf: Prvak pobjedom počeo pripreme...
907
Gol Tatara dovoljan za trijumf: Prvak pobjedom počeo pripreme za novu sezonu

FK SARAJEVO

0

FK Sarajevo slavio je u prvom pripremnom meču za novu sezonu kao gost u Visokom protiv Bosne s 1:0.

Bh. prvak je bio dominantan na terenu tijekom cijelog meča i prava je sreća po Bosnu što je samo jedna lopta završila u njihovoj mreži.

Jedini pogodak postignut je u 23. minuti, kada je sjajnu solo dionicu izveo Benjamin Tatar. Sjajni krilni napadač poigrao se s domaćom odbranom i savladao Sirću.

tarar1

U nastavku je Vinko Marinović promijenio kompletnu postavu. Sarajevo je i dalje kontrolisalo igru, bilo bolji rival, ali nije moglo do drugog gola.

Ipak, daleko od toga da nije bilo prilika, a izdvajamo dvije stative koje je pogodio Zinedin Mustedanagić.

Do kraja je ostalo 1:0 i bordo tim je pobjedom započeo pripreme za novu sezonu.

Prijateljski meč:

Bosna Visoko - Sarajevo 0:1 (Tatar 23')

FK Sarajevo: Kovačević, Šabanović, Salčin, Kurdić, Dupovac, Sušić, Oremuš, Rahmanović, Velkoski, Ahmetović, Tatar.

Drugo poluvrijeme: Džafić, Hodžić, Pidro, Bešić, Šerbečić, Đokanović, Hadžić, Mustedanagć, Jukić, Imamović, Milanović.