OPET DUPLA KRUNA, GOLEADA ZA VELIKO SLAVLJE: Bayern osvojio...
907
OPET DUPLA KRUNA, GOLEADA ZA VELIKO SLAVLJE: Bayern osvojio Kup Njemačke!

0

Fudbaleri Bajerna odbranili su duplu krunu u Njemačkoj.

Oni su se večeras domogli još jednog trofeja i na "Olimpijskom stadionu" u Berlinu osvojili su Kup u duelu sa Bajernom iz Leverkuzena rezultatom .

Bajern je na poluvremenu vodio sa 2:0. Prvi pogodak djelo je Davida Alabe koji je u 16. minutu bio precizan iz slobodnog udarca sa ivice kaznenog prostora.

Na 2:0 je povisio Serž Gnabri u 24. minutu nakon asistencije Džošue Kimiha.

Golova je bilo i u drugom poluvremenu, a prvi je ponovo pogodio Bajern. Manuel Nojer je ispucao loptu do Roberta Levandovskog koji je "probio" ruke Lukaša Hradeckog.

Nadu Bajeru je dao Sven Bender koji je odlično reagovao poslije kornera i smanjio vođstvo Bajerna na 1:3.

Međutim, njihove snove je raspršio Levandovski minut prije kraja regularnog toka drugim pogotkom na meču. Sve što je Leverkuzen uspio da uradi je gol Haverc iz penala za konačnih 4:2.