02. 06. 2020 - 21:07
ZVEZDA U POLUFUINALU KUPA SRBIJE! Savladali Inđiju u gostima,...
907
ZVEZDA U POLUFUINALU KUPA SRBIJE! Savladali Inđiju u gostima, a evo ko je bio strijelac

0

Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se u polufinale Kupa Srbije trijumfom nad Inđijom u gostima sa 2:1

screenshot-376
Crvena zvezda je na današnjoj utakmici bila daleko konkretniji rival od domaćina. Golovima Ivanića i Bena u samo dva minuta (35. i 37. minut) crveno-beli su došli na korak od polufinala Kupa Srbije. U nastavku igre izabranici Dejana Stankovića stvorili su niz dobrih šansi za postizanje trećeg gola, međutim promjene rezultata do 86. minuta bilo.

screenshot-377

Na kraju, domaći tim je preko Jovanovića uspio da dođe do 2:1 i unese dodatnu dramu po kišovitom vremenu u Inđiji. Ipak, Zvezda je sačuvala svoju mrežu i ostvarila plasman u narednu rundu nacionalnog kupa!

Izvor: informer.rs