07. 03. 2020 - 11:14
KAZNA VLASNIKU DALLAS MERVICKSA : Pola miliona dolara ZBOG...
907
Shares
KAZNA VLASNIKU DALLAS MERVICKSA : Pola miliona dolara ZBOG INCIDENTA NA PARKETU

KAZNA VLASNIKU DALLAS MERVICKSA : Pola miliona dolara ZBOG INCIDENTA NA PARKETU

07. 03. 2020 - 11:14
0
Shares

Vlasnik Dallas Mavericksa Mark Cuban kažnjen je s 500 tisuća dolara zbog kritiziranja sudaca nakon poraza 107:111 njegove momčadi od Atlanta Hawksa u utakmici koja se igrala 22. veljače.

Povjerenik lige Adam Silver odbacio je i žalbu Mavericksa koji su protestirali jer koš centra Hawksa Johna Collinsa u završnici susreta po njihovom mišljenju nije bio regularan.

 

"Po završetku utakmice gospodin Cuban je prišao sucima vrteći glavom i protestirajući verbalno. To je drugi put kako je ušao na teren kako bi osporavao sudačke odluke. Nakon utakmice je u izjavama novinarima te u svojim komentarima putem društvenih mreža bio vrlo kritičan te na osobnoj razini ponižavao ligu i suce", objavila je liga u objašnjenju kazne.


Cuban je tijekom posljednjih 20 godina, koliko je vlasnik Mavsa, ukupno platio tri milijuna dolara kazni.
Izvor: index.hr

Učitaj još novosti