O urnebesnom potezu Makedonca priča cijeli svijet, zaradio je...
907
O urnebesnom potezu Makedonca priča cijeli svijet, zaradio je i isključenje

0

Nogometaši Makedonije GP pobijedili su u Skoplju u okviru 20. kolu Prve makedonske lige ekipe Akademije Pandev rezultatom 1:0, a meč je obilježio štoper gostiju Stefan Kostov, koji je postao hit na društvenim mrežama.
Naime, Kostov je u 66. minutu dobio crveni karton nakon što je s loptom u rukama jurio protivnika kako bi ga osujetio da uputi centašut.

Stefan je jednom loptom pogodio drugu, čime je nasmijao sve na terenu i tribinama, ali i gledatelje kraj malih ekrana.

Ipak, već nakon nekoliko minuta nije bilo smiješnih lica na terenu jer je glavni sudija odlučio Kostovu pokazati crveni karton.

O Kostovu i makedonskom elitnom nogometnom rangu sada pišu mediji širom svijeta, a vrijedi istaći da je Akademija susret izgubila pogotkom Blaževskog iz penala u 97. minuti.
Izvor: blic.rs