Koljić se vraća: Bh. napadač zabio nakon četiri i pol mjeseca!
907

0

Ubjedljiv trijumf Craiove
Craiova je protiv Poli Iasija stigla do trećeg uzastopnog trijumfa u prvenstvu Rumunije, a među strijelcima se našao i Elvir Koljić.

Craiova je na gostovanju kod ekipe Poli Iasija slavila s ubjedljivih 2:5. Koljić je priliku za igru dobio u 35. minuti kada je zamijenio povrijeđenog Nitu.

koljic

Gosti su poslije prvog poluvremena vodili s 0:3, strijeleci su bili Nitu, Cicaldau i Balasa. Domaći se vraćaju u nastavku preko Fransinecua i De Irionda.

Pobjednik je odlučen u posljednjih deset minuta kada Craiova postiže dva gola. Prvo je zabio Bancu, a nakon toga i Koljić u 88. minuti.

Bh. napadaču je to bio prvi pogodak nakon 30. septembra i nagovještaj povratka u staru formu nakon što se u potpunosti oporavio od nezgodne povrede leđa.
Izvor: sportsport.ba