02. 02. 2020 - 13:07
ĐOKOVIĆ PORUČIO SUDIJI U FINALU AUSTRALIAN OPENA: Svaka čast,...
907
ĐOKOVIĆ PORUČIO SUDIJI U FINALU AUSTRALIAN OPENA:  Svaka čast, učinio si sebe slavnim!

ĐOKOVIĆ PORUČIO SUDIJI U FINALU AUSTRALIAN OPENA: Svaka čast, učinio si sebe slavnim!

0

Novak Đoković u ovim trenucima igra meč finala Australian Opena protiv Austrijanca Dominica Thiema.

Đoković je prvi set riješio u svoju korist rezultatom 6:4, a identičnim rezultatom uzvratio je Thiem u drugom setu.

Srbijanski teniser dobio je u završnici drugog seta opomenu zbog previše potrošenog vremena između poena i pripreme za servis kod rezultata 15:30, a potom još jednu na 15:40, a onda mu je sudija u stolici Damien Dumusois oduzeo prvi servis.

okovic-d

Đoković je izgubio poen, a Thiem je na kraju izjednačio rezultat na 1:1 u meču. Nije bio zadovoljan Đoković potezom Dumusoisa, potapšao ga je po tenama i poručio:

"Učinio si sebe slavnim. Svaka čast, posebno u drugom. Učinio si sebe poznatim, svaka čast."
Izvor: klix.ba