01. 02. 2020 - 17:57
JE LI MOGUĆE DA JE OVOLIKO NESPRETAN, ENGLESKA U ŠOKU: ...
907
JE LI MOGUĆE DA JE OVOLIKO NESPRETAN, ENGLESKA U ŠOKU:  Nezamislivo je šta je golman uradio s loptom i primio gol

JE LI MOGUĆE DA JE OVOLIKO NESPRETAN, ENGLESKA U ŠOKU: Nezamislivo je šta je golman uradio s loptom i primio gol

0

Fudbaleri Brentforda su savladali Hal Siti u 30. kolu engleskog Čempionšipa u gostima rezultatom 5:1, no vijest o pogotku poražene ekipe obišla je čitav svet.

Brentford je poveo nakon 20 minuta rezultatom 2:0, a potom je u 29. minutu domaćin postigao rijetko viđen pogodak.

Štoper Hala Rajan Tafazoli je imao loptu na centru i poslao je neprecizno prema svojim napadačima. Golman Brentforda David Raja je pokušao da uštopa u kaznenom prostoru, ali ona mu je prošla kroz noge i završila u mreži za 1:2.

Gosti iz Brentforda su u drugom poluvremenu postigli još tri pogotka za konačnih 5:1.