OD BRUKE SU SE I NA KLUPI HVATALI ZA GLAVU: Pogledajte kako je...
907
OD BRUKE SU SE I NA KLUPI HVATALI ZA GLAVU: Pogledajte kako je moćna Sevilla ponižena i poražena od totalnog autsajdera, na kraju su dobro i prošli…

0

Član Segunde je potpuno zasluženo stigao do trijumfa na stadionu Municipal de Anduva te sa tri postignuta gola deklasirao favorizovane goste iz Andaluzije

Susret za Mirandes je počeo odlično. Već u sedmoj minuti domaći su poveli s 1:0 nakon što se Aias dobro snašao u protivničkom kaznenom prostoru i zatresao mrežu.

Rezultat na semaforu se promijenio u 30. minuti. Nakon šuta Aisa lopta je pogodila jednog od igrača Seville, promijenila smjer i završila u mreži za veliko slavlje domaćih navijača.

U 54. minuti domaći su imali kolosalnu šansu da postignu i treći gol, ali nisu uspjeli. Pena je imao priliku da zabije iz penala, ali je Vaclik odbranio njegov udarac.

Sve je bilo riješeno u 85. minuti kada treći gol postiže Rey.

Konačan rezultat postavljen je u sudijskoj nadoknadi. Utješni gol za Sevillu postigao je Nolito.