29. 01. 2020 - 09:22
NESTVARNE SCENE OBIŠLE SVIJET: Ahmed je u 93. minuti zabio gol...
907
NESTVARNE SCENE OBIŠLE SVIJET: Ahmed je u 93. minuti zabio gol za pobjedu, a onda su navijači uletjeli u teren i napravili nešto nevjerovatno

ENGLESKA

0

Aston Villa se plasirala u finale Liga kupa nakon što je u dramatičnom finišu s 2:1 pobijedila Leicester City.

Na Villa parku je bilo je 1:1 do sudijske nadoknade, očekivao se odlazak u produžetke da bi u trećoj minuti Ahmed Mahmoud Hassan poznatiji kao Trezeguet zabio za pobjedu domaćih.

astonvilla

Poslije toga uslijedilo je veliko slavlje. Navijači povratnika u Premiership su utrčali na teren i na ramenima su nosili svog junaka.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali snimku velikog slavlja možete pogledati OVDJE.

trezeguet-league-cup-aston-villaAston Villi je ovo prvo finale nekog kup takmičenja nakon 2015. godine kada su poraženi u FA Cupu protiv Arsenala rezultatom 4:0.