14. 01. 2020 - 10:38
Nije moglo proći bez incidenata: Šta se događalo na samoj...
907
Nije moglo proći bez incidenata: Šta se događalo na samoj utakmici Srbije i Hrvatske?

EURO 2020

0

Rukometna reprezentacija Hrvatske savladala je sinoć selekciju Srbije sa 24:21 u okviru trećeg kola grupe A Evropskog prvenstva u rukometu.

ATMOSFERA U GRAZU JE BILA NEVJEROVATNA Superzgodna crnka oduzela je slavu Kaubojima: Svi su zurili samo u nju

SREĆA PA NIJE BILO ORUŽJA: Pogledajte okršaj na utakmici Hrvatske i Srbije zbog kojeg je sudac prekinuo meč

10Srbija je odigrala dobro prvo poluvrijeme i dobila ga sa 10:8, ali su Hrvati fantastičnim drugim poluvremenu stigli do sigurne pobjede.

hrvatska-srbija34-130120-810x455

Utakmicu je pratio veliki broj hrvatskih navijača, a iako nije bilo većih incidenata koje su mnogi očekivali, nije moglo proći bez onih manjih.

6

Naime, na intonaciji himni dio hrvatskih navijača zviždao je himni Srbije, dok je dio aplaudirao. Također, u prelomnim trenucima utakmice za hrvatsku pobjedu pred golmana Vladimira Cuparu doletio je upaljač, ali to ga je isprovociralo, te je ubrzo nakon toga isti taj upaljač bacio nazad u publiku.