OBAMEJANG POGODIO, PA POCRVENEO: Kristal Palas zadovoljniji...
907
OBAMEJANG POGODIO, PA POCRVENEO: Kristal Palas zadovoljniji bodom u derbiju Londona, POGLEDAJTE DETALJE!

0

Fudbaleri Kristal Palasa i Arsenala remizirali su rezultatom 1:1 (0:1) u 22. kolu Premijer lige.

Izabranici Mikela Artete nisu uspjeli da dođu do dvije vezane pobjede u Premijer ligi prvi put još od samog početka sezone.

Arsenal je poveo u 12. minutu preko Obamejanga, na asistenciju Lakazeta. Igralo se mirno i bez prilika do 54. minuta kada ja Aju uz dosta sreće savladao Lena i izjednačio na 1:1.

700189-obamejkang-ls

Obamejang je u 65. minutu napravio glupost za koju je kažnjen crvenim kartonom i to posle gledanja VAR-a, pošto ga je sudija prvo "častio" samo sa žutim.

Arsenal je ostao sa igračem manje, ali je uprkos tome imao dvije odlične prilike da dođe do pobjede do kraja meča, međutim ostalo je 1:1.

Luka Milivojević nije igrao na ovom meču zbog crvenog kartona koji je zaradio na utakmici FA Kupa.