ONI SU KRIVI ZA DEBAKL BARCELONE: Ovakav amaterizam teško ćete...
907
ONI SU KRIVI ZA DEBAKL BARCELONE: Ovakav amaterizam teško ćete vidjeti i na terminu! OVO JE NEVJEROVATNO

PIQUE I RAKITIĆ

0

Barcelona je doživjela šokantan poraz od Atletico Madrida (2:3) u polufinalu Superkupa.

Katalonci su u finišu utakmice vodili 2:1 i činilo se da će se bez problema plasirati u finale, ali se to nije desilo. U samom finišu Atletico je došao do velikog preokreta.

valverdemessi

Četa Chola Simeonea prvo je stigla do izjednačenja u 81. minuti kada je Vietto izborio penal, a gol je postigao Morata. Samo pet minuta kasnije Atletico je stigao do pobjede.

atletico

Nevjerovatne greške napravili su Pique i Rakitić na sredini terena koji kao da nisu znali gdje se nalaze i ostavili su prostora za Correu koji je to iskoristio i pogodio za 3:2. Potpuni amaterizam rekli bismo.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali snimku golova možete pogledati OVDJE.