IMAMO PRVI TIM SA 30 POBJEDA Milwaukee se prošetao Chicagom
907

NBA

0

Košarkaši Utah Jazza ostvarili su treću uzastopnu pobjedu u NBA ligi savladavši na svom parketu Detroit Pistonse sa 104:81.

Utah je do pobjede stigla prvenstveno odličnom igrom u drugom poluvremenu koje je dobila sa 65:41 i tako nadoknadila minimalni 39:40 zaostatak nakon prve dvije četvrtine.

Donovan Mitchell je sa 23 ubačaja predvodio Jazz, novopridošli Jordan Clarkson je s klupe dodao 20.

Odličan je bio hrvatski reprezentativac Bojan Bogdanović. On je za 35 minuta provedenih u igri postigao 17 koševa (šut za dva 5-11, trica 1-4, slobodna bacanja 4-5) uz četiri skoka, dvije asistencije i jednu osvojenu loptu.

Kod Pistonsa je Derrick Rose ubacio 20, dok je Andre Drummond uz 15 koševa imao i 13 skokova.

Milwaukee Bucksi postali su prva ekipa s 30 pobjeda ove sezone, a do tog učinka su stigli za samo 35 susreta. Do 30 pobjede su stigli savladavši kao gosti Chicago Bullse sa 123:102.

Khris Middleton s 25 i Giannis Antetokounmpo s 23 poena i 10 skokova bili su najbolji kod Bucksa, dok je Zach LaVine postigao 19 koševa za Bullse.

Produžetak je viđen u pobjedi Minnesote na domaćem parketu protiv Brooklyna, tome je najviše doprinio Shabazz Napier sa 24 poena i osam asistencija, Wolvese je najviše namučio Spencer Dinwiddie sa 36 poena.

Utah - Detroit 104-81

Portland - Phoenix 116-122

Chicago - Milwaukee 102-123

Orlando - Atlanta 93-101

Washington - Miami 123-105

Minnesota - Brooklyn 122-115 (produžetak)