907
ZIDANE OPET OBRUKAO SRBINA Luka Jović kune dan kada je došao u Real!

ZAKUCAN ZA KLUPU

0

U okviru 15. kola španske Primere ekipa Real Madrida je slavila protiv Espanyola rezultatom 2:0.

Dobro je igrao Real Madrid danas, spriječio je sve napade gostiju koji skoro i da nisu prijetili, dok je ekipa Zinedinea Zidanea bila opasna uglavnom preko lijeve strane gdje je djelovao Vinicius.

Benzema se ispromašivao danas, imao je dvije situacije koje je morao riješiti, pa čudi odluka Zidanea da opet ne pruži šansu Luki Joviću, makar pred sam kraj utakmice.

U 37. minuti Raphael Varane se našao u kaznenom prostoru Espanyola, gađao u suprotan ugao i pogodio za prednost domaćina.

U nastavku se na novi gol čekalo do 80. minute, a prethodno je Benzema promašio situaciju 1 na 1 sa golmanom Lopezom koju nije iskoristio.

Ipak, Benzema koristi šansu u 80. minuti, nisu ga omeli promašaji, pogodio je za konačnih 2:0.

Ovo je bio peti vezani meč Jovića kako je zakucan za klupu "kraljeva".