07. 12. 2019 - 13:01
KAKVA GOLČINA, NAPADAČ BEVENTA ZABIO S CENTRA: Svjet sporta...
907
KAKVA GOLČINA, NAPADAČ BEVENTA ZABIO S CENTRA: Svjet sporta oduševljen njegovim potezom

0

U 15. kolu Serie B sinoć je odigrana utakmica između Beneventa i Trapanija u kojoj je domaći sastav upisao visoku 5:0 pobjedu.

Beneventu je to bila deseta ovosezonska pobjeda kojom je učvrstio vrh tabele, a utakmicu je obilježio Benito Nicolas Viola s hat-trickom.

On je mrežu nemoćnog Trapanija pogađao u 32., 82. i 88. minuti, a posebno su impresivna bila dva njegova gola u samoj završnici susreta.

U 82. minuti uhvatio je suparničkog golmana na spavanju i zabio iz slobodnog udarca praktički s centra igrališta za 4:0, dok je šest minuta kasnije poentirao dalekometnom bombom u same rašlje s nekih 25 metara.