05. 12. 2019 - 12:40
INCIDENT KOJI JE GOTOVO SVIMA PROMAKAO: Pogledajte kakoje...
907
INCIDENT KOJI JE GOTOVO SVIMA PROMAKAO: Pogledajte kakoje Terry iskalio bijes na Kovačiću nakon poraza

0

Trener Aston Ville i legendarni stoper Chelseaja, John Terry, dosta je teško podnio poraz

U utakmici 15. kola engleske Premier lige, Chelsea je svladao na Stamford Bridgeu Aston Villu s 2:1 i dodatno se zacementirao na četvrtoj poziciji, koja već polako radi razmak za ekipama koje se bore za mjesto koje vodi u Ligu prvaka i petoplasirani Wolverhampton sada zaostaje šest bodova.

U 24. minuti “Bluesi” su poveli golom Tammyja Abrahama, izjednačio je Mahmoud Trezeguet u 41. minuti, da bi u 48. minuti Mason Mount vratio domaćine u prednost. Mateo Kovačić je odigrao cijeli susret za Chelsea, a u 81. minuti je dobiio žuti karton.

Gotovo svima je promakao sitan detalj nakon utakmice. Naime, trener Aston Ville i legendarni stoper Chelseaja, John Terry, dosta je teško podnio poraz pa se malo iskalio na hrvatskom nogometašu. Kovačić se išao rukovati s Terryjem, a ovaj mu je, barem ako je vjerovati slikama koje kruže društvenim mrežama, malo prejako stisnuo ruku. Ako je zaista bilo ovako bolni kako izgleda, onda moramo reći kako to baš i nije bio sportski potez engleskog trenera.