04. 12. 2019 - 22:00
ŠAMPIONSKI PLES NA ANFIELDU Redsi za poluvrijeme demolirali...
907
ŠAMPIONSKI PLES NA ANFIELDU Redsi za poluvrijeme demolirali gradskog rivala, a o 4. golu će se pričati danima: On nije s ove planete (VIDEO)

PREMIERSHIP

0

Fudbaleri Liverpoola vode nakon prvog poluvremena protiv gradskog rivala Evertona sa 4:2 i vrlo su blizu 14. trijumfu u 15. kolu Premiershipa.

Origi je rano doveo domaće u vodstvo, a to je uduplao pomalo zaboravljeni Shaqiri.

shaqiri-firminho

Ipak, Keane je vratio nadu gostima, a to je razljutilo domaće koji su novim golom Origija poveli s 3:1.

Najljepši trenutak meča vidjeli smo pak u 45. minuti, kada je najbolji igrač dosadašnjeg dijela susreta Sadio Mane oduzeo loptu pred svojim šesnaestrcom i na kraju završio je devetim golom u sezoni. Ovaj trenutak pogledajte OVDJE.