CITY PROTUTNJAO BURNLEYEM Nakon dugo vremena pregazili rivala
907

PREMIER LIGA

0

Poslije kiksa u Newcastleu, gdje su odigrali samo 2-2 sa domaćinom, ekipa Man. Cityja večeras je vratila osmijeh na lice navijača ubjedljivom pobjedom kod Burnleya 4-1.

Puleni Pepa Guardiole poveli su u 24. minuti golom Gabriela Jesusa, a do kraja poluvremena propustili su još dvije prilike preko Sterlinga i Bernarda Silve.

Već na startu drugog dijela igre bilo je jasno da će City odnijeti cijeli plijen, Jesus je na asistenciju Bernarda Silve postigao svoj drugi pogodak u 50. minuti meča.

Na 3:0 povisio je Rodri fantastičnim udarcem sa distance u 68. minuti igre, a do kraja meča gosti su uspjeli da stignu do još jednog pogotka.

U 87. minuti pogodio je Riyad Mahrez, da bi Robbie Brady dvije minute kasnije postigao utješni pogodak za domaću ekipu.