27. 11. 2019 - 21:39
JE LI INTER BEZOBRAZNO POKRADEN? Slavili su drugi pogodak, a...
907
JE LI INTER BEZOBRAZNO POKRADEN? Slavili su drugi pogodak, a onda je uslijedio VAR i 1:1

LIGA PRVAKA

0

Nevjerovatan meč gledamo večeras u Pragu. Slavia je dočekala Inter, kojem igra samo pobjeda.

Sjajno je počelo za goste je je na odlično dodavanje Lukakua u 19. minuti pogodio sjajni Lautaro Martinez.

Gosti su i u nastavku bili bolji, a u 36. minuti Lukaku je na ubačaj Martineza pogodio za 0:2.

lukaku

Međutim, radost je prekratko trajala jer je sudija gledao VAR i ustanovio da je prethodno De Vrij u svom kaznenom prostoru napravio prekršaj za penal.

Tako da je u 37. minuti umjesto 0:2 stajalo 1:1 jer je Slavia izjednačila s bijele tačke pogotkom Souceka. Zaista nestvarne scene...

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali video možete pogledati OVDJE.