OPET MUSA DERE JARCA: Svi pričaju o ovom potezu...
907

NBA

OPET MUSA DERE JARCA: Svi pričaju o ovom potezu reprezentativca BiH, Džanan se zbog ovoga razbjesnio pa pogodio "tricu" s 10 metara (VIDEO)

0

Košarkaši Bruklin netsa ostvarili su gostujuću pobjedu protiv Njujork niksa rezultatom 103:101. Duel njujorških rivala bio je itekako zanimljiv, a pobjeda je u neizvjesnom finišu pripala Mrežicama.

Džanan Musa je na parketu proveo 20-ak minuta, a meč je okončao s pet poena, po tri skoka i asistencije te jednom ukradenom loptu.

Bh. reprezentativac je u finišu treće četvrtine pogodio trojku s 10 metara te Netsima omogućio da odu na +8. Poslije se ispostavilo da je to jedan od važnijih detalja susreta.

Na Musinu trojku nisu ostali ravnodušni ni u Netsima koji su na Twitteru objavili njegove poene uz opis "m3edusa".