15. 11. 2019 - 22:09
Beloti pogađa za 0:3 i to slabijom nogom!
907

0

Naša reprezentacija nakon trijumfa Finske nad Lihtenštajnom nema nikakve šanse za direktan plasman

U 21. minuti gol, 1:0 vodi Italija, Aćerbi je strijelac nakon greške Bešića koji je besmisleno loptu izbio u korner.

U 30. minuti Džeko je izborio korner. Bešić je potom dobro šutirao,  a u 37. Insinje je kaznio konfuziju u našem šesnaestercu. Nismo dorasli protivniku poput Italije. Injsinje je pogodio za 2:0, lopta se nekako otkotrljala u gol.

U 53. minuti Beloti odlično pogađa s vrha kaznenog prostora, slabijom desnom nogom.

Fudbalska reprezentacija BiH za 20 minuta u Zenici igra utakmicu 9. kola kvalifikacija za EP 2020. protiv Italije.

Nakon trijumfa Finske nad Lihtenštajnom izabranici selektora Roberta Prosinečkog nemaju više nikakve šanse za direktan plasman na Euro, pa će utakmica biti više revijalnog karaktera.