907
JEDAN JE LEO MESSI Stadion mu se poklonio, pogledajte dva slobodnjaka kojim je zadivio sve

PRIMERA

0

Barcelona je večeras ugostila Celtu iz Viga, a Leo Messi po ko zna koji put je oduševio navijače u pobjedi Katalonaca 4-1 protiv Celte iz Viga.

Argentinac je zabio hat-trick za samo 48. minuta, a zanimljivo, sva tri gola postigao je iz prekida.

Prvo je iskoristio penal u 23. minuti, a potom majstorijom iz slobodnjaka u 46. minuti.

Na startu drugog poluvremena, u 48., nevjerovatni Messi zabija još jednom iz slobodnog udarca.

Još jedan gol za Barcu zabio je Sergio Busquets, dok je pogodak za Celtu, također iz slobodnog, postigao Olaza.