907
GIUSEPPE MEAZZA SE POKLONILA Golčina malog Barelle podigla cijeli stadion na noge

SERIE A

0

Ekipa Intera slavila je protiv Hellas Verone na svom stadionu rezultatom 2:1 (0:1).

Poveli su gosti u 19. minuti, Handanovič je skrivio penal, koji je u gol pretvorio Valerio Verre.

Uslijedila je jaka inicijativa domaćina, prijetili su Lukaku i Brozović, ali je Silvestri ostao nesavladan.

Raspoložen je bio golman Verone, sačuvao je u 37. minuti pokušaj De Vrija, potom je spriječio i Lukakua da postigne gol iz izgledne pozicije.

U posljednjoj minuti prvog dijela nova šansa za Belgijanca, ali Silvestri još jednom sjajno interveniše.

U nastavku, Inter ipak dolazi do izjednačenja, igrao se 65. minut kada je Vecino poravnao rezultat na asistenciju Lazara.

A onda, 83. minut, Nicolo Barella je raspalio po lopti sa ivice kaznenog prostora i prosto pocijepao mrežu iza nemoćnog Silvestrija za potpuni preokret na "Meazzi".