907
OVO SE NE VIĐA NA BH. TERENIMA Golčina Semira Štilića o kojoj će se dugo pričati

PREMIJER LIGA

0

Fudbaler Željezničara Semir Štilić danas je na Tušnju postigao jedan od onih golova o kojima će se danima, pa i mjesecima pričati.

Iskusni veznjak u 52. minuti napravio je sjajan solo prodor, a potom fenomenalnim lob udarcem matirao golmana Slobode.

Gol možete pogledati na ovom LINKU.

Željo je danas upisao ubjedljiv trijumf u Tuzli rezultatom 4-0, a pored Štilića, golove za sarajevski klub postizali su Osmanković u 15., Krpić u 78. i Zajmović u 90. minuti.

Plavi su tako iskoristili remi Sarajeva kod Radnika (1-1) i preuzeli vodstvo na tabeli sa 32 boda. Toliko ima i klub sa Koševa, ali Željezničar ima bolju gol-razliku.