907
Dinamo je uzeo veliki bod u Harkivu, ali ovo je obilježilo meč: Režiser nije želio da prikaže, ali je procurilo (FOTO)

LIGA PRVAKA

0

Dinamo je ostvario sjajan rezultat večeras u Harkivu protiv Šahtara. Završilo je 2:2, a Modri su imali zrelije šanse i da slave.

dinamozagreb

Oba gola u prvom poluvremenu pala su rano, prvi, Šahtarov, već u 12. minuti, a Dinamov u 25. No preduhitrili su ih navijači, ali ne na tribini, nego na travnjaku.

2

Dvojica navijača Šahtara utrčala su na travnjak u, otprilike, sedmoj minuti susreta. Ubrzo su ih presreli redari te izveli s travnjaka kako bi se mogla nastaviti utakmica.

Kako bi se situacija nastavila u mirnom tonu, čak niti režiser nije prikazao taj događaj u prijenosu, već se gledatelji na malim ekranima vidjeli samo usporene snimke prijašnjih akcija.

3

4

Dinamo je ostvario odličan rezultat i u 'revanšu' na Maksimiru imat će meč loptu za plasman u drugu fazu takmičenja.