907
DRIBLINZI SADIJA MANEA OBIŠLI SVIJET Uzeo loptu pa ponizio trojicu Brazilaca...

REMI SENEGALA I BRAZILA

0

Fudbaleri Brazila i Senegala remizirali su 1:1 u prijateljskom meču odigranom u Singapuru.

Brazil je poveo poslije samo nekoliko minuta igre. U osmoj minuti je Gabriel Jesus dobro proigrao Roberta Firmina po desnoj strani koji je izbio sam pred golmana Senegala, a rutinskom završnicom je doveo "karioke" u prednost 1:0.

Do kraja poluvremena nije bilo ozbiljnijih prilika, mada je u 40. minuti mogao biti penal za Senegal jer je jedan Brazilac igrao rukom u kaznenom prostoru. Penal je Senegal dobio u 45. minuti kada je Marquinhos oborio Sadija Manea. Siguran sa bijele tačke je bio igrač Bristol Cityja Famara Diedhiou.

U drugom poluvremenu nije bilo ozbiljnijih prilika, ali je Sadio Mane digao stadion na noge jednim prodorom u kojem je izbacio tri igrača Brazila.

Driblinge pogledajte od 1:11 na sljedećem videu: