05. 10. 2019 - 17:55
HAOS U LIVERPOOLU Navijači bili u suzama, a onda je u 95....
907
HAOS U LIVERPOOLU Navijači bili u suzama, a onda je u 95. minuti stadion eksplodirao!

PREMIER LIGA

0

Ekipa Liverpoola u 95. minuti stigla je do pobjede u meču sa Leicesterom u sklopu 8. kola engleske Premier lige.

Domaći su dominirali veći dio meča, a do vodstva su stigli u 40. minuti. Sjajna duga lopta Milnera i rutinska završnica Sadija Manea.

U drugom dosta prilika za domaće, može se i reći da su se ispromašivali, a onda je stigla kazna u 80. James Maddison izjednačava na 1-1.

A onda u 93. minuti neshvatljiva greška Marca Albrightona, koji ruši Sadija Manea u šesnaestercu, a sudija svira penal. Milner, naravno, ne griješi.

Osma pobjeda Liverpoola u osam kola i ubjedljivo prvo mjesto na tabeli sa 24 boda.