04. 10. 2019 - 10:59
SEAD KOLAŠINAC U PROBLEMU Ovaj momak mu je sinoć ukrao mjesto...
907
SEAD KOLAŠINAC U PROBLEMU Ovaj momak mu je sinoć ukrao mjesto u prvom timu, Zmaj će teško više do minuta...

KIERAN TIERNEY

0

Sead Kolašinac imat će mnogo problema u nastavku sezone, a razlog je jedno ime - Kieran Tierney.

Škotski 22-godišnji lijevi bek stigao je ovog ljeta u ekipu Arsenala iz Celtica za 25 miliona funti.

U slavnom škotskom klubu proveo je cijeli život, odigrao preko 100 mečeva i osvojio čak osam trofeja, uključujući četiri titule prvaka.

Stigao je u Arsenal povrijeđen pa je Kolašinac pretežno igrao na lijevoj strani odbrane "topnika" do sada, ali je Tierney sinoć pokazao da će ga Unai Emery vjerovatno od sljedeće utakmice uvrstiti u prvi tim.

Arsenal je pregazio Standard sa 4-0, a Tierney je upisao asistenciju za prvi gol Gabriela Martinellija. Pored toga, imao je tačnost dodavanja od 93%, osvojio sedam lopti, imao 3 od 4 uspješna starta, a stvorio je čak četiri šanse, više od bilo kojeg igrača na terenu.

Navijači su već zaluđeni njim i po društvenim mrežama traže od Emeryja da što prije preseli Kolašinca na klupu.