REAL SLAVIO NAD SEVILJOM U GOSTIMA: Benzema proradio!
907

0

Real je slavio nad Seviljom u gostima.

Ekipa Real Madrida je slavila po treći put ove sezone u Primeri, ovoga puta na veoma teškom gostovanju u Sevilji gdje su pobijedili domaćina rezutatom 0:1 (0:0).

Madriđani su bili bolji rival danas od Sevilje, od starta su imali inicijativu, a prvu priliku tek negdje oko 35. minuta  kada je Eden Azar imao izglednu situaciju.

Karvahal do kraja poluvremena prijeti, a upravo je ovaj igrač bio ključni kod gola Real Madrida, ispostaviće se i jedinog gola na utakmici.

Igrao se 64. minut kada je Karvahal stigao loptu, centrirao pravo na glavu Benzemi koji je odličnim udarcem savladao Vačlika za pobjedu "Galaktikosa".

Sevilja bez ozbiljnijih napada, poništen im je jedan gol pred kraj utakmice kada je Ćićarito ugurao loptu iza leđa golmana Kurtoe, ali je tada zasluženo pokazan ofsajd.