ROMA SAVLADALA BOLONJU: Kolarov i Džeko šokirali Mihajlovića u...
ROMA SAVLADALA BOLONJU: Kolarov i Džeko šokirali Mihajlovića u bolničkoj postelji (VIDEO)

0

Fudbaleri Rome kao gosti su pobijedili Bolonju 2:1 u četvrtom kolu Serije A.

Trener Bolonje Siniša Mihajlović u bolnici je gledao meč odigran na stadionu "Renato Dal Ara" i pritom je doživio šok.

Gosti su do trijumfa došli golom u 94. minutu!

Prvi gol na utakmici postigao je kapiten reprezentacije Srbije Aleksandar Kolarov. On je u 49. minutu iz slobodnjaka doveo "vučicu" u vođstvo, ali je pet minuta kasnije skrivio penal iz kog je Bolonja izjednačila pogotkom Sansonea.

U 85. minutu isključen je fudbaler Rome Mansini, ali su gosti uprkos tome došli do trijumfa zahvaljajući Edinu Džeku, strijelcu gila u 94. minutu.

Roma je četvrta na tabeli sa osam bodova, dok je Bolonja peta sa sedam.

U ostalim današnjim mečevima četvrtog kola Serije A Napoli je kao gost bio ubjedljiv protiv Lećea 4:1, Sampdorija je u Đenovi savladala Torino 1:0, a ranije tokom dana Sasuolo je pobedio SPAL 3:0.