16. 09. 2019 - 22:55
ŽUSTRO, ALI BEZ GOLOVA NA VILLA PARKU: Saigrači se umalo...
907
ŽUSTRO, ALI BEZ GOLOVA NA VILLA PARKU: Saigrači se umalo potukli, pao i crveni karton

PREMIER LIGA

0

Aston Villa je u okviru 5. kola Premijer lige Engleske dočekala West Ham United, a promjene rezultata od početka pa do kraja nije bilo - 0:0.

U 14. minuti šansa za Aston Villu, Wesley je bio u odličnoj situaciji kada je glavom pokušao da ugrozi gol golmana protivničkog tima, ali je šutirao pored gola.

Nešto grublja igra tokom prvog poluvremena i jednog i drugog tima, dosta nervoze je viđeno od strane oba kluba, a posebno kod domaćih koji su se umalo pobili između sebe.

Učinili su to Tyron Mings i Anwar El-Ghazi, prijetili su jedan drugom, pitanje je šta se dešavalo u svlačionici tokom poluvremena i da li su dobili po vaspitnu mjeru od strane trenera Deana Smitha.

Aston Villa je imala i igrača više u posljednjih 20-25 minuta, pošto je Masouaku dobio drugi žuti karton, ali nisu domaći uspjeli iskoristiti tu prednost.