10. 09. 2019 - 23:18
SELEKTOR KOSOVA NASMIJAO EVROPU Bijesan izašao zbog odluke...
907
SELEKTOR KOSOVA NASMIJAO EVROPU Bijesan izašao zbog odluke sudije, a onda uradio nešto neviđeno

BERNARD CHALLANDES

0

Hrabro Kosovo odigralo je večeras fantastičnu utakmicu sa Engleskom u Southamptonu.

Poveli su gosti nakon samo 34 sekunde, ali se onda sve promijenilo.

Utrpali su im Englezi pet komada do kraja poluvremena, a kontroverzan je bio peti Jadona Sancha, za kojeg se učinilo da je bio u ofsajd poziciji.

Tada je uslijedio šou selektora Kosova Bernarda Challandesa, koji je bijesno otišao kroz tunel na poluvremenu protestirajući zbog pogotka.

Challandesa su sve vrijeme pratile kamere, a kada je švicarski trener u jednom trenutku primijetio da je kamera uperena u njega, brzo je promijenio izraz lica i nasmijao.

U drugom poluvremenu je Kosovo zabilo dva gola te tako ublažilo poraz na konačnih 5:3.