BIZARNE SCENE U PARIZU, ALBANCIMA PUSTILI HIMNU ANDORE: A onda...
907
BIZARNE SCENE U PARIZU, ALBANCIMA PUSTILI HIMNU ANDORE: A onda je uslijedio još veći ŠOK!

0

Organizatori kvalifikacijske utakmice za Euro 2020. između Francuske i Albanije napravili su nevjerovatnu grešku.

Albancima su uoči utakmice s razglasa pustili himnu Andore, a albanski nogometaši u čudu su gledali oko sebe dok su stajali u vrsti. Kad je himna završila, krenula je ona francuska, a nakon toga su Albanci odbili igrati dok na razglasu ne odsvira njihova himna.

Da stvar bude bolja, spiker na stadionu Stade de France zbog propusta se od srca ispričao - Armeniji. Nakon što su riješene geografske zavrzlame, puštena je albanska himna pa su Albanci ipak pristali igrati.

Francuska je pobijedila 4:1 golovima Comana (2), Girouda i Ikonea, a Griezmann je u 37. minuti promašio penal. Počasni gol za goste zabio je Cikalleshi iz penala u 90. minuti.