LIVERPOOL JE OSVOJIO SUPERKUP: Za sve zaslužan golman Adrian
907

0

Liverpool je četvrti put u historiji osvojio trofej europskog Superkupa.

Europski prvak je večeras pobijedio Chelsea u Istanbulu nakon jedanaesteraca 1:1.

Regularni dio utakmice završen je 1:1, a još dva gola pala su u prvom produžetku, nakon čega su uslijedili jedanaesterci tokom kojih je junak postao golman Adrian, koji je branio umjesto ozlijeđenog Alissona, skinuo jedanaesterac Abrahamu u petoj seriji i donio Redsima veliki trofej. Do jedanaesteraca rezultat uzakmice bio je 1:1.

Strijelci su bili u 36. minuti za Chelsea OLIVIER GIROUD, a u 48. minuti za Liverpool SADIO MANE!

Nakon produžetaka gledali smo i jedanaesterce, a to je ovako izgledalo.

JEDANAESTERCI

5:4 - ABRAHAM JE PROMAŠIO! Tačnije, Adrian mu je obranio udarac po sredini i donio Liverpoolu trofej europskog Superkupa u Istanbulu!

5:4 - Salah je sigurno zabio! Chelsea šutira za ostanak u utakmici.

4:4 - Emerson Palmieri pogađa po sredini gola.

4:3 - Alexander-Arnold također precizan za Liverpool. Opet je pročitao Kepa, ali opet zamalo.

3:3 - Mount sjajno pogađa gornji lijevi kut za Chelsea. Za sada su svi zabili.

3:2 - Origi zabija treći jedanaesterac za Liverpool. Kepa je bio blizu, čak je i dodirnuo loptu, ali uzalud.

2:2 - I Barkley je pogodio za Chelsea.

2:1 - Fabinho sigurno zabija drugi penal za Liverpool.

1:1 - Jorginho je također sigurno zabio za Chelsea.

1:0 - Firmino je bez problema zabio za Liverpool.