14. 08. 2019 - 19:54
NOVAK SAZNAO IME SLJEDEĆEG PROTIVNIKA: Napravio senzaciju i...
907
NOVAK SAZNAO IME SLJEDEĆEG PROTIVNIKA: Napravio senzaciju i eliminisao servis mašinu, a sad želi srediti Đokovića!

0

Novak Đoković je saznao ime narednog rivala u trećem kolu ATP Sinsinatija. Veliko iznenađenje priredio je španski teniser Pablo Karenjo-Busta koji je eliminisao Džona Iznera.

Trenutno 53. igrač svijeta slavio je u tri seta posle veliike borbe koja je trajala 2 sata i 36 minuta!

Prvi set pripao je Špancu pošto je u sedmom gemu napravio brejk sa kojim je dobio prvi dio igre sa 6:4.

Drugi set je otišao u taj-brejk, a Amerikanac je odigrao odlično i sa 7:1 izborio opstanak u duelu.

Amerikanac će imati sa čim da žali pošto je u trećem setu imao tri brejk prilike koje je propustio, meč je otišao u taj-brejk.

Busta je na kraju slavio sa 8:6, pošto je prethodno spasio jednu meč loptu Iznera.

Novak Đoković i Pablo Karenjo-Busta bi sutra trebali da izađu prvi na teren u Sinsinatiju!