DOSAD NEVIĐENA SCENA U PREMIJERLIGI: Niko nije mogao da...
907
DOSAD NEVIĐENA SCENA U PREMIJERLIGI: Niko nije mogao da vjeruje šta se događa

0

Manchester City u subotu je pobijedio West Ham 5:0 i uvjerljivo krenuo u obranu naslova prvaka.

Utakmicu je obilježio hat trick Raheema Sterlinga, ali povijesno korištenje videotehnologije. Englezi su ove sezone počeli koristiti VAR, a upravo je u ovoj utakmici on imao prvi nastup u najjačoj ligi na svijetu.

Igrala se 53. minuta kada je Gabriel Jesus zabio gol za 3:0 na asistenciju Raheema Sterlinga. No, Sterling je bio u zaleđu, što je pregledavanje snimke i pokazalo pa je pogodak poništen. Snimku te situacije pogledajte OVDJE.

No, City je svejedno uskoro stigao do trećeg pogotka. Sterling je u 75. minuti zabio za 3:0, a u 86. Sergio Aguero je iz jedanaesterca zabio četvrti gol za goste.

Svoj treći gol za konačnih 0:5 postigao je Sterling u prvoj minuti sudijske nadoknade.