Hazard iznenadio brojem na dresu, ali ima jako dobar razlog
907

Mahir Suljagic (Sport.ba)
0

REAL MADRID je noćas u prijateljskoj utakmici u Houstonu izgubio od Bayerna 3:1. Bayern je slavio golovima Tolissoa, Lewandowskog i Gnabryja, dok je poraz Reala pet minuta prije kraja ublažio Rodrygo.

Novi Zidaneov Real nije najbolje prošao u vrlo očekivanoj premijeri novih zvijezda, iako je u prvom poluvremenu, dok je igrala prva momčad, djelovao kao bolja ekipa. Od prve minute igrali su svi uobičajeni igrači plus Eden Hazard koji je debitirao za svoj novi klub, a u drugom dijelu je Zidane promijenio kompletnu jedanaestoricu pa su priliku dobili Luka Jović, Rodrygo, Kubo i ostali igrači.

Realovi navijači već tjednima iščekuju koji će Eden Hazard broj nositi na dresu. Spominjala se sedmica koju nosi Mariano Diaz, Belgijac je navodno zamolio Modrića za desetku, ali ga je hrvatski reprezentativac odbio. Slobodni brojevi u Realovoj prvoj momčadi su još 23, 44 i 50 pa je najskuplje Realovo pojačanje odabralo upravo okrugli broj 50.