08. 06. 2019 - 09:12
NAVIJAČI BRUTALNI POSLIJE PORAZA SRBIJE: Evo šta su priredili...
907
NAVIJAČI BRUTALNI POSLIJE PORAZA SRBIJE: Evo šta su priredili na društvenim mrežama

0

Srbija je doživjela debakl od Ukrajine 5:0 u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo, a nakon katastrofalnog rezultata društvene mreže su se usijale.

Strijelci za Ukrajinu su bili Viktor Cigankov u 26. i 28, Jevgen Konopljanka u 46. i 75. i Roman Jaremčuk u 58. minutu.

Ovo je bio najteži poraz Srbije od osamostaljenja 2006. godine. Srpski tim je bio potpuno nemoćan u Lavovu. Selektor Mladen Krstajić je izveo postavu sa formacijom 3-5-2 u prvom poluvremenu, a Ukrajina je bila mnogo bolja i u tom delu imala čak 16 šuteva na gol i postigla dva pogotka. Krstajić je u drugom dijelu promijenio formaciju u 4-4-2, ali je Srbija primila gol već u prvom minutu nastavka. Ukrajina je do kraja utakmice dala još dva gola i deklasirala reprezentaciju Srbije.

Sve to je bio povod za pravu buru navijača Srbije na društvenim mrežama.