Real pobijedio Fener i osvojio treće mjesto na ovogodišnjem...
907
Real pobijedio Fener i osvojio treće mjesto na ovogodišnjem Final Fouru

F4

0

Odigrana je utakmica za treće mjesto na završnom turniru Eurolige, dvoboj razočaranih momčadi Reala i Fenerbahčea, koji je otišao na stranu Madriđana rezultatom 94:75.

Madriđani dobro otvaraju susret i dobivaju prvu četvrtinu 24:16. U drugoj četvrtini se bude Turci te do poluvremena okreću rezultat i na odmor se odlazi rezultatom 40:38 za Fener.

U treću dionicu obje momčadi ulaze napadački raspoloženo, a posebno Real, koji uzima četvrtinu rezultatom 31:23. U završnoj dionici smo gledali potpuni raspad Fenerbahčea, koji nije mogao postići koš više od šest minuta, što koristi Real i radi seriju od 15:0, odlazi na 20 razlike i tu je priči kraj.

Real je do pobjede vodio Gustavo Ayon s 23 koša i 11 skokova te fantastični Campazzo s čak 15 asistencija, dok je kod Turaka najbolji bio Sloukas sa 17 poena.

Fenerbahče je tako od velikog favorita doživio pravi debakl u obje utakmice na završnom turniru.