Vrijedna pobjeda Milaneza nad otpisanim Frosinone
907

SERIE A

0

Fudbaleri Milana ostvarili su pobedu u 37. kolu italijanske Serije A na San Siru gdje su savladali Frosinone sa 2:0. Nakon ne preterano zanimljivog prvog dijela igre, uslijedilo je veoma uzbudljivo drugo poluvrijeme u kojem je prvu sjajnu priliku za gol imao Frosinone.

Mogao je Sijano u 51. minutu da u potpunosti utiša domaće navijače, ali je njegov šut sa penala odbranio Donaruma.

Kako to obično biva usledila je kazna, Milan je stigao do vođstva u 57. minutu kada se Kšištof Pjontek odlično snašao ispred gola gostiju.

Devet minuta kasnije, "Rosoneri" su uspjeli da dupliraju prednost u 66. minutu kada je Suso prelijepim udarcem iz slobodnog udarca matirao Bardija.

"Rosoneri" su na taj način uspjeli da se dodatno približe Atalanti u borbi za plasman u Ligu šampiona, sada će sve oči navijača Milana biti uprte u Torino gdje "Boginja" gostuje Juventusu.