Belotti promašio penal, pa zabio nevjerovatan gol...
907
Belotti promašio penal, pa zabio nevjerovatan gol

Belotti promašio penal, pa zabio nevjerovatan gol "makazicama"! (VIDEO)

0

Torino je u 36. kolu Serie A u spektakularnoj utakmici pobijedio Sassuolo 3:2 i zadržao izglede za plasman u Ligu prvaka.

Torino je gotovo sat vremena imao igrača više, ali je gubio 2:1 do 81. minute kad su Zaza i Belotti u razmaku od minute i pol okrenuli utakmicu i donijeli svojoj momčadi tri boda.

Najbolji strijelac Torina mogao je u 17. minuti dovesti svoju momčad u vodstvo, ali je iz kaznenog udarca neshvatljivo promašio cijeli gol.

Video promašenog penala pogledajte OVDJE.

Sassuolo je ubrzo poveo, a onda dobio i crveni karton, ali je Belotti u 56. minuti izjednačio nakon lijepe akcije domaće momčadi. Nekoliko trenutaka prije toga pokušao je odličnim škaricama, ali mu je Consigli obranio udarac.

U jeku napada Torina gosti su ponovno poveli golom Lirole u 71. minuti, ali je Zaza u 81. izjednačio nakon čega je Belotti spektakularnim škaricama, s identičnog mjesta odakle je pokušao i prvi put, u 82. minuti zabio za preokret.

Torino je dvaput odigrao identičnu akciju. Prvi put je Consigli obranio, ali drugi put nije imao šanse.

Video obranjenih makazica pogledajte OVDJE.

Video gola makazica pogledajte OVDJE.

S ova dva gola Belotti je skočio na sedmo mjesto ljestvice strijelaca s 15 golova.